Försäljning

Försäljning reservdelar

Sören Lövgren

Chef, Eftermarknad

08-554 240 21
soren.lovgren@transauto.se

Johan Fridlund

Teamleader, Innesäljare, Reservdelar

08-554 240 07
johan.fridlund@transauto.se

Marcus Helmerson

Innesäljare, Reservdelar

08-554 240 15
marcus.helmerson@transauto.se

Petter Abrahamsson

Innesäljare, Reservdelar

08-554 240 14
petter.abrahamsson@transauto.se

Malin Berggren

Inköp reservdelar

08-554 240 18
malin.berggren@transauto.se

Nicklas Kvarnström

Reservdelar / Leveransbevakning

08-554 240 29
nicklas.kvarnstrom@transauto.se

Försäljning mobila applikationer

John Kjerrman

Teknisk säljare, hydraulik

08-554 240 09
john.kjerrman@transauto.se

Magnus Freij

Teknisk säljare, axlar

08-554 240 16
magnus.freij@transauto.se

Rustan Andersson

Försäljningschef Mobil, Teknisk säljare bromssystem

08-554 240 27
rustan.andersson@transauto.se

Magnus Andersson

Teknisk säljare, Transmissioner

08-554 240 08
magnus.andersson@transauto.se

Olle Larsson

Teknisk säljare, Kardanaxlar

08-554 240 00
olle.larsson@transauto.se

Thomas Nordström

Teknisk säljare, Axlar

08-554 240 04
thomas.nordstrom@transauto.se

Försäljning Marin

George Jurstedt

Teknisk säljare, Industri

08-554 240 10
george.jurstedt@transauto.se

Lars Håkansson

Marknadschef, Marin

08-554 240 20
lars.hakansson@transauto.se

Andreas Cederquist

Teknisk säljare, Reich och Transfluid

08-546 020 86
andreas.cederquist@transauto.se