Produkter

Trans-Auto representerar några av världens ledande tillverkare av komponenter för framdrivning av fordon och fartyg.

Förutom direkta drivlinekomponenter marknadsför vi även andra relaterade produkter.

Som kund hos oss ger vi dig ett starkt stöd genom hela ditt projekt. Inte bara vid projektstarten utan genom produktens hela livslängd.

Vårt eftermarknadsteam erbjuder nya och begagnade reservdelar, reparationer och renoveringar genom hela applikationens livslängd.

Försäljning mobila applikationer

John Kjerrman

Teknisk säljare, hydraulik

08-554 240 09
john.kjerrman@transauto.se

Magnus Freij

Teknisk säljare, axlar

08-554 240 16
magnus.freij@transauto.se

Rustan Andersson

Försäljningschef Mobil, Teknisk säljare bromssystem

08-554 240 27
rustan.andersson@transauto.se

Magnus Andersson

Teknisk säljare, Transmissioner

08-554 240 08
magnus.andersson@transauto.se

Olle Larsson

Teknisk säljare, Kardanaxlar

08-554 240 00
olle.larsson@transauto.se

Försäljning Marin & Industri

George Jurstedt

Teknisk säljare, Industri

08-554 240 10
george.jurstedt@transauto.se

Lars Håkansson

Marknadschef, Marin

08-554 240 20
lars.hakansson@transauto.se

Andreas Cederquist

Teknisk säljare, Reich och Transfluid

08-546 020 86
andreas.cederquist@transauto.se