Försäljning

Försäljning reservdelar

Sören Lövgren

Operations Manager

08-554 240 21
soren.lovgren@transauto.se

Johan Fridlund

Teamleader, Innesäljare, Reservdelar

08-554 240 07
johan.fridlund@transauto.se

Marcus Helmerson

Innesäljare, Reservdelar

08-554 240 15
marcus.helmerson@transauto.se

Petter Abrahamsson

Försäljare

08-554 240 14
petter.abrahamsson@transauto.se

Malin Berggren

Inköp reservdelar

08-554 240 18
malin.berggren@transauto.se

Nicklas Kvarnström

Reservdelar / Leveransbevakning

08-554 240 29
nicklas.kvarnstrom@transauto.se

Försäljning mobilt

Rustan Andersson

Försäljningschef Mobil, Teknisk säljare bromssystem

08-554 240 27
rustan.andersson@transauto.se

John Kjerrman

Teknisk säljare, hydraulik

08-554 240 09
john.kjerrman@transauto.se

Stefan Gullarbergs

Teknisk Säljare, Hydraulik

08-554 240 00
stefan.gullarbergs@transauto.se

Magnus Freij

Teknisk säljare, axlar

08-554 240 16
magnus.freij@transauto.se

Magnus Andersson

Teknisk säljare, Transmissioner

08-554 240 08
magnus.andersson@transauto.se

Jan-Erik Gustafsson

Teknisk säljare

08 554 240 02
jan-erik.gustafsson@transauto.se

Stefan Hedman

Teknisk säljare

08-54602088
stefan.hedman@transauto.se

Urban Åhl

Product Manager

+46 730768813
urban.ahl@transauto.se

Försäljning Marint

Andreas Cederquist

Försäljningschef Marin och Industri Sverige

08-546 020 86
andreas.cederquist@transauto.se

Lars Håkansson

Marin affärsutveckling inom TA-gruppen

08-554 240 20
lars.hakansson@transauto.se

Daniel Strömgren

Säljare Marin

08-54602087
daniel.stromgren@transauto.se

Försäljning Industri

Andreas Cederquist

Försäljningschef Marin och Industri Sverige

08-546 020 86
andreas.cederquist@transauto.se