Produkter

Trans-Auto representerar världsledande tillverkare av komponenter för framdrivning av fordon och fartyg

Förutom direkta drivlinekomponenter erbjuder vi även andra relaterade produkter.

Som kund hos oss ger vi dig stöd genom hela ditt projekt, från projektstart och vidare genom produktens hela livslängd.

Vårt team erbjuder produkter och konsultation, nya och begagnade reservdelar samt service, reparationer och renoveringar.

Försäljning mobila applikationer

Rustan Andersson

Försäljningschef Mobil, Teknisk säljare bromssystem

08-554 240 27
rustan.andersson@transauto.se

John Kjerrman

Teknisk säljare, hydraulik

08-554 240 09
john.kjerrman@transauto.se

Stefan Gullarbergs

Teknisk Säljare, Hydraulik

08-554 240 11
stefan.gullarbergs@transauto.se

Magnus Freij

Teknisk säljare, axlar

08-554 240 16
magnus.freij@transauto.se

Magnus Andersson

Teknisk säljare, Transmissioner

08-554 240 08
magnus.andersson@transauto.se

Olle Larsson

Teknisk säljare, Kardanaxlar

08-554 240 00
olle.larsson@transauto.se

Jan-Erik Gustafsson

Teknisk säljare

08 554 240 02
jan-erik.gustafsson@transauto.se

Försäljning Marin

Andreas Cederquist

Försäljningschef Marin och Industri Sverige

08-546 020 86
andreas.cederquist@transauto.se

Lars Håkansson

Marin affärsutveckling inom TA-gruppen

08-554 240 20
lars.hakansson@transauto.se

Försäljning Industri

Andreas Cederquist

Försäljningschef Marin och Industri Sverige

08-546 020 86
andreas.cederquist@transauto.se